KALCYT

Nasza firma działa nieprzerwanie od 2008 roku.
Długoletnia tradycja zobowiązuje, dlatego naszą pozycję utrzymujemy dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, dbałości o szczegóły i detale, różnorodności materiałów oraz przystępnej cenie.

Zamówienia realizujemy zarówno spośród zgromadzonych wzorów na wystawach, jak i według indywidualnych zamówień i preferencji naszych Klientów. Nasza oferta może zaspokoić najbardziej wymagających Klientów

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się zrozumieć jego oczekiwania i preferencje. Z Klientami współpracujemy kompleksowo, począwszy od fazy wyboru projektu, aż do zakończenia jego realizacji.

Wykształcenie i doświadczenie naszych pracowników i fachowców, zdobyte w kraju i zagranicą w połączeniu z bogatym, firmowym zapleczem sprzętowym pozwalają nam na wykonanie produktów i usług w najwyższej możliwej jakości i szybkim czasie realizacji.

Inwestujemy w swój rozwój i wykorzystujemy w pełni swój potencjał, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, od początku intensywnie współpracując z Klientem, doradzając i pomagając.

Kierujemy się uczciwością w każdym aspekcie pracy, a naszą codzienną postawą budujemy wiarygodność marki i zdobywamy zaufanie Klientów.

Jako jedyny Zakład Kamieniarski zaprosiliśmy do współpracy Wykwalifikowaną Rzeźbiarkę która wykona nawet najbardziej szczegółowy projekt. Jej precyzja, pomysłowość oraz delikatne dłonie które są wstanie ująć i wycieniować każdy nawet najmniejszy detal pozwala Nam stworzyć niepowtarzalną prace.